Все про контроль швидкості на дорогах новими радарами TruCam і Візир


Як і де контролюють швидкісний режим за допомогою нових пристроїв фото- і відеофіксації?
Які порушення ПДР можна зафіксувати в автоматичному режимі і як уникнути штрафу?
Який радар-детектор дозволяє водієві визначити роботу поліцейського TruCAM або Візира?

На ці та інші запитання відповідає автоадвокат Юридичного порталу України.

З 08.10.2018 в Україні здійснюється контроль швидкості руху транспортних засобів за допомогою радарів TruCam (після сертифікації до них долучиться «старий» Візир).

Пристрій TruCAM (ТруКам) виробництва США отримав експертний висновок Держспецзв’язку України, який дійсний до 2021 року. Новий радар здатний вимірювати швидкість автомобіля в межах від 0 до 320 км/год, з допустимою похибкою не більше 2 км/год.
TruCam визначає відстань до транспортного засобу порушника в діапазоні від 15 до 1200 метрів (максимальна можлива помилка не перевищує 17 м). Фіксація правопорушень проводиться в зустрічному і попутному напрямках руху, проте якісний знімок держномера можливий з відстані не більше 100 метрів!
(від ред. — запам’ятайте цю цифру, розкажіть про неї друзям і близьким)
Об’єм пам’яті пристрою — 16 000 відеозаписів тривалістю до 30 секунд або 40 000 фото високої роздільної здатності (камера робить до 3-х кадрів в секунду). Радари мають алгоритм шифрування за стандартом AES, який ускладнює коригування та видалення даних. Реальний час роботи від вбудованого акумулятора — до 14 годин. Операційна система: Linux.

Важливо! Запеленгувати новий радар української поліції можуть тільки антирадари з підтримкою лазерного частотного діапазону (які випромінюють короткі хвилі довжиною від 0.6 до 1.2 мкм).Місця розташування радарів

Засоби автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху можуть розміщуватися тільки на ділянках доріг, де встановлені дорожні знаки, що попереджають водія про здійснення фото і відео фіксації дотримання ПДР (камера у трикутнику). Якщо контроль здійснюється екіпажем патрульної поліції — на автомобілі обов’язково повинні бути увімкнені спецсигнали синього кольору.

Зазначені попереджувальні заходи не завжди дозволяють заздалегідь знизити швидкість до дозволеної, однак порушення перерахованих вимог дає водіям можливість успішно оскаржити штрафні санкції і відмінити накладення грошового стягнення або нарахування штрафних балів.

Зверніть увагу! Радар TruCAM має істотний недолік, характерний для всіх приладів, що працюють в лазерному діапазоні — дисперсійні перешкоди у вигляді туману і опадів значно погіршують характеристики пристрою. Використання приладу в поганих погодних умовах не рекомендується, оскільки це може призвести до спотворення результатів вимірювань. Через зазначені особливості, застосування радара для контролю швидкості автомобілів рекомендовано виключно у суху погоду (в іншому випадку, показання приладу можуть бути поставлені під сумнів).Адреси установки радарів-камер Трукам

оновлюється…УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично Рейтинг статьи: 5,00 из 5,00

Добавить комментарий

Доступна консультация автора online ↑